3X3 PRO LEAGUE

3X3 PRO LEAGUE

Ook in 2025 organiseren 3x3 Unites en de Nederlandse Basketball Bond weer de 3x3 PRO League!

De 3x3 PRO League is een professionele 3x3 competitie, waar de beste basketballers van Nederland strijden om het Nederlands Kampioenschap 3x3 Basketball. De doelgroep van de 3x3 PRO League van 2025 zijn Nederlandse spelers en speelsters die nationaal (zowel 5-5 als 3x3) op het hoogste niveau acteren, of die in het buitenland in professionele (5-5) competities spelen.

Speeldata

De 3X3 PRO League kent 5 stops in het reguliere seizoen en 1 finale. Dit zijn de data en locaties:

Stop 1: 7 juni in Vlissingen in de Lasloods
Stop 2: 15 juni in Hilversum op het Marktplein
Stop 3: 29 juni in Haarlem op de Grote Markt
Stop 4: 5 juli in Amsterdam op het Vunzige Deuntjes Festival
Stop 5: 19 juli in Utrecht in Sporthal Galgenwaard
Finals: 27 juli in Amsterdam op het Hoekenrodeplein

Toernooi & prijzengeld

Elk toernooi in het reguliere seizoen wordt op 1 dag gespeeld met 6 Mannen teams en 6 Vrouwen teams. In elk van de 5 stops kan prijzengeld worden verdiend:
#1 | € 1.500
#2 | € 1.000
#3 | € 500
#4 | € 250
Tijdens de Finals op 27 juli spelen zowel de mannen als vrouwenteams voor plaatsing voor een internationaal top toernooi.

Teams en aanmelding

Geïnteresseerde spelers/speelsters en teams kunnen zich bij de organisatie melden. De organisatie zal op basis van de ingeschatte kwaliteit en commitment van de teams een selectie maken van teams die toegelaten tot de 3x3 PRO League.

SIGN UP FOR MENS

Bij de aanmelding vragen we de teams om de namen en competitieniveau van de spelers, hun motivatie en aan welke toernooien de teams kunnen deelnemen. Elk team mag gedurende de competitie maximaal 6 spelers gebruiken in het reguliere seizoen en de finale. De deadline om interesse aan te geven is 1 mei 2025.

SIGN UP FOR WOMENS